Pavadinimo ‘efektyvi komanda’ istorija

Pavadinimo ‘efektyvi komanda’ istorija

Praėjusią savaitę viename iš socialinių tinklų skaičiau  psichologės savo veiklos pristatymo tekstą. Nustebino itin atviras specialistės pasidalinimas savo patirtimi. Susimąsčiau, kad atvirumas, nuoširdumas kalbant apie savo veiklą yra svarbus, tik kiekvienas žmogus nusistato savo atvirumo ribas. Taigi, tas perskaitytas tekstas įkvėpė papasakoti ir mūsų pavadinimo atsiradimo istoriją. Prieš trejus metus, kai apsisprendžiau imtis savo veiklos, pradėjau…

Ilgalaikio planavimo iššūkiai ir ką su tuo daryti?
|

Ilgalaikio planavimo iššūkiai ir ką su tuo daryti?

Komandos dar tik pradedančios kurti ilgalaikio planavimo rutinas ir tradicijas savo įmonėse, dažnai susiduria su skirtingais iššūkiais. Ar tai blogai? Atsakymas priklauso nuo to, ką komandos su tuo daro. Jei žvelgia į patiriamus iššūkius kaip į pamokas ir mokymosi procesą, bei mokosi, keičia savo elgesį, tuomet – viskas gerai. Ar galima to išvengti? Taip, jei komandos yra…

Laisvai samdomas profesionalas ar darbuotojas: kas geriau?

Laisvai samdomas profesionalas ar darbuotojas: kas geriau?

Paskutiniais metais įmonių vadovai sprendžia dilemą, ką geriau pasitelkti į pagalbą – laisvai samdomą profesionalą ar samdyti darbuotoją,  įvairių pasvarstymų šia tema galima rasti ir Linkedin. Prieš metus kartu su Agne Ignotiene kurtoje tinklalaidėje „Apie tikslus ir žmonės” taip pat kalbėjome apie tai, kas ir kada geriau samdomas darbuotojas ar laisvasis profesionalas. Laidoje aptarėme bendradarbiavimo…

Pokalbis apie organizacijos kultūrą

Pokalbis apie organizacijos kultūrą

Apie organizacijos kultūrą kalbama daug ir įvairiuose kontekstuose, tačiau, kaip suprasti ir apčiuopti tai, kas yra kultūra ir kodėl ji svarbi organizacijos vystymui ir augimui, nėra lengva. Su Agne Ignotiene kurtos tinklalaidės „Apie tikslus ir žmones” 5-oje laidoje kalbėjomės apie organizacijos kultūrą, jos svarbą kiekvienai organizacijai.  https://www.youtube.com/watch?v=niTmMPHcY8M&t=417s

Planuoti negalima improvizuoti. Kur padėsite kablelį?
|

Planuoti negalima improvizuoti. Kur padėsite kablelį?

Antroje savo tinklalaidės „Apie tikslus ir žmones” laidoje  su Agne Ignotiene kalbėjomės apie planavimo svarbą didelių ir mažų įmonių veikloje, ar plano turėjimas padeda lengviau susidoroti su įvairiais verslo iššūkiais. Daugiau minčių iš verslo vystymo ir personalo perspektyvos išgirsite šioje laidoje. https://www.youtube.com/watch?v=_iuVOS9ucWc&t=787s

Veiklos (metinių) pokalbių vertė verslui

Veiklos (metinių) pokalbių vertė verslui

Ne kartą socialiniuose tinkluose teko skaityti įrašus ir stebėti diskusijas apie metinių pokalbių naudą ar reikalingumą organizacijoms, apie tai, kad metiniai pokalbiai yra atgyvena ir kad su darbuotojais reikia kalbėtis nuolatos. Man patiko vienuose personalo mokymuose lektorės išsakyta mintis, kad, jei įmonėje niekuomet nebuvo tradicijos kalbėtis su darbuotojais, tai metinis pokalbis galėtų būti pirmas žingsnis….

Savo jėgomis ar pasitelkiant išorinį ekspertą?

Savo jėgomis ar pasitelkiant išorinį ekspertą?

Kalbėdama su įmonių savininkais girdžiu abejones “na, mes labai maži, ar tikrai jūsų paslaugos mums tinka?” arba “mes labai nedideli ir paprastai darome viską patys”. Visa tai man skamba labai pažįstamai, tad nusprendžiau šią temą išplėtoti straipsnyje. Ne vienus metus dirbau mažose įmonėse, buvau įkūrusi ir savo verslą, ir šias – „įmonės dydžio” bei „daryti…

Ugdymas įmonėse tampa „must have”

Ugdymas įmonėse tampa „must have”

2021 metų pradžioje netikėtai sulaukiau LinkedIn kvietimo susipažinti su tyrimu “Workplace Learning Report 2021”. Šio tyrimo metu apklausiami įvairiose pasaulio šalyse dirbantys L&D (learning & development) profesionalai bei žmonės, kurie naudojasi LinkedIn Learning platforma. Dalinuosi keletu įdomesnių tyrimo žinučių: Mokymasis įmonėse tampa nebe “nice to have”, bet “must have”; Z kartos atstovai skiria laiko mokymuisi…