Paslaugos

Mano tikslas – padėti jūsų įmonės žmonėms tapti efektyvia komanda, kuri veikdama kartu ir siekdama bendro tikslo sukuria geriausią rezultatą.

Verslo procesų dokumentavimas

Bet kokį verslą ar organizaciją sudaro daugybė skirtingų procesų. Tam, kad organizacija visada dirbtų sklandžiai, svarbu aprašyti įmonės vidinius procesus ir darbo eigą.

Strateginis planavimas

Sėkmingai auginti organizaciją padeda ilgalaikių organizacijos tikslų žinojimas. Strateginis planavimas padeda apgalvoti ir susitarti, ko ir kaip jūsų organizacija siekia.

Laisvai samdoma vadovė projektui

Ypač mažose įmonėse organizacijos vystymo projektams įgyvendinti gali pritrūkti laiko, žinių ar patirties. Šį iššūkį padės išspręsti: patyrusi vadovė, kurią pasamdote laikinam projektui ar konkrečiam tikslui pasiekti.

Viso bendradarbiavimo metu – klientas ir aš – esame komanda, siekianti bendro tikslo.

Kaip mes dirbame?

Poreikių išsiaiškinimo etapas

Kartu su jumis aptariame: jūsų įmonės situaciją, kokius pokyčius savo įmonėje norėtumėte matyti po metų, kokie komandos galėtų įsitraukti į procesą, kt.

analizės ir apibendrinimo etapas

Analizuoju įmonės turimą informaciją, surinktą informaciją apibendrinu ir savo įžvalgomis pasidalinu su jumis. Aptariame tolimesnių veiksmų planą bei jūsų komandos įsitraukimo poreikius ir galimybes.

Įgyvendinimo etapas

Remdamasi pirmųjų etapų informacija kartu su jūsų komandos pagalba įgyvendiname sutartus veiksmus. Esant poreikiui, testuojame ir tiksliname.

įdiegimas ir užbaigimas

Šiame etape apibendriname rezultatus, parengiu rekomendacijas tolimesniam darbui.

Nuo ko prasideda mūsų su klientu bendradarbiavimas? Visada nuo pokalbio apie poreikius ir organizacijos patiriamus iššūkius. Mane pažįstantys vadovai drąsiai kviečia padėti įgyvendinti ambicingus jų organizacijos projektus. Jei nesame anksčiau kartu dirbę, pradedame nuo mažesnių darbų ir palaipsniui didiname bendradarbiavimo apimtis.

Organizacijos vystymas – tai nuolatinis procesas, padedantis įmonėms ugdyti savo gebėjimą keistis ir pasiekti didesnį efektyvumą, kuriant, ar tobulinant strategijas, struktūras bei procesus.

Esate pasirengę pokyčiams įmonėje?