Laisvai samdoma vadovė projektui

Kas tai ir kaip tai vyksta?

Ypač mažose įmonėse konkrečiam organizacijos vystymo ar personalo projektui įgyvendinti gali pritrūkti laiko, žinių ir / arba patirties. Šį iššūkį jums gali padėti išspręsti: laisvai samdoma vadovė. Kitaip sakant patyrusi vadovė, kurią pasamdote laikinam projektui, konkrečiai užduočiai įgyvendinti ar aiškiam vienkartiniam tikslui pasiekti.

Laisvai samdomos vadovės su samdančia įmone nesieja ilgalaikiai darbo santykiai. Tokia specialistė gali dirbti pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimo pagrindu, o šalių bendradarbiavimas aprašomas paslaugų teikimo sutartimi.

Nors laisvai samdoma vadovė nėra samdančios organizacijos dalis, tačiau kai tokia specialistė pasitelkiama, sėkmingam bendradarbiavimo rezultatui užtikrinti, ji turi būti maksimaliai įtraukiama į įmonės veiklą

Mūsų bendradarbiavimo metu aptariame jūsų poreikius ir tikslus norimam projektui ar užduočiai įgyvendinti, nusimatome laukiamą rezultatą, tarpinius tikslus ir projekto įgyvendinimo terminus, taip pat aptariame, kokių papildomų resursų ar jūsų komandos narių įsitraukimo gali reikėti projekto metu ir kiek tai gali užtrukti. Kai visa tai susideriname ir pasitvirtiname, pradedu darbus bei koordinuoju su projektu susijusios komandos veiklą. Sutartu periodiškumu aptariame projekto eigą ir tarpinius rezultatus, o projekto pabaigoje parengiu trumpą įgyvendinto projekto ataskaitą ir perduodu jums galutinį rezultatą. Galutinis mūsų bendradarbiavimo rezultatas priklauso nuo įgyvendinamo projekto.

Kokiose situacijose galiu jums padėti?

 • Norite įgyvendinti naujus verslo vystymo ar personalo projektus;
 • Gavote finansavimą organizacijos vystymo ar personalo projekto įgyvendinimui;
 • Jūsų komandos nariams trūksta laiko ir / arba žinių įgyvendinti konkretų verslo vystymo ar personalo projektu, kt.

Projektų, kuriuos galiu padėti jums įgyvendinti pavyzdžiai:

 • vieningos paslaugų teikimo metodikos parengimas ir įdiegimas;
 • klientų aptarnavimo standarto sukūrimas ir įdiegimas;
 • naujo, pvz., pardavimų, klientų aptarnavimo padalinio sukūrimas;
 • personalo ugdymo sistemos sukūrimas ir įdiegimas;
 • veiklos valdymo sistemos sukūrimas ir įdiegimas.

Kokia nauda įmonei?

 • Projektas / idėja įgyvendinami greičiau. Visą savo dėmesį skiriu su jumis aptarto projekto įgyvendinimui, nuo projekto įgyvendinimo manęs neatitraukia kitos užduotys.
 • Papildomos žinios ir patirtis. Papildoma patirtis ir žinios.
 • Efektyvesnis įmonės lėšų ir laiko panaudojimas. Mano darbo laikas jums kainuoja tik tol, kol įgyvendiname sutartą projektą. Jums nereikia galvoti, kaip ir kuo užpildyti mano darbo dieną.
 • Žvilgsnis į įmonės situaciją iš šalies. Norėdama įgyvendinti projektą turiu gerai susipažinti su jūsų įmonės veikla ir patiriamais iššūkiais, kadangi turiu sukaupusi daug įvairiapusės patirties galiu pasidalinti su jumis savo matymu, atsakyti į rūpimus klausimus ar pasidalinti savo įžvalgomis apie jūsų įmonės veiklą.
 • Galimybė mokytis ir stiprinti komandą. Jei projekto įgyvendinime dalyvauja ir kiti jūsų įmonės darbuotojai, jiems dalyvavimas projekte tampa puikia galimybe plėsti savo akiratį ir sužinoti naujų dalykų. 

Sudomino ši paslauga?

Kalbėdama su įmonių savininkais girdžiu abejones “na, mes labai maži, ar tikrai jūsų paslaugos mums tinka?” arba “mes labai nedideli ir paprastai darome viską patys”. Visa tai man skamba labai pažįstamai, tad nusprendžiau šią temą išplėtoti straipsnyje.

Klientų atsiliepimai

Ką sako mano klientai ir partneriai?

Professional working attitude with responsibility for all ongoing steps in the supervising project. She can start (or take over) projects that require minor corrections and, when needed, does not hesitate to take responsibility for implementing radical changes within the company. Over the years, our cooperation with Lina has successfully evolved from an employer-employee relationship to one of an active communication partnership, Lina performing an outsourcing service that helps to solve business development, team issues and challenges important to both of us over the short and long term.
Donatas Imbras
SPORTO KLUBO "BUDORA" ĮKŪRĖJAS
Su Lina susipažinau teikdama jos atstovaujam klientui e. mokymų kūrimo paslaugas. Labai rekomenduoju Liną, kaip verslo vystymo ekspertę. Ji yra puiki savo srities žinovė, moka dalykiškai bendrauti, siekia geriausių sprendimų savo klientui. Jos patirtis ir žinios verslo vystymo srityje yra didelė vertybė jos klientams. Lina labai profesionali, ji nuolat siekia tobulėti ir semiasi žinių įvairiose srityse. Man labai patiko dirbti su Lina!
Agnė Ignotienė
"E-mokymų sprendimai" vadovė ir įkūrėja

Esate pasirengę pokyčiams įmonėje?