Apie

„Mūsų patirtis rodo, kad verslo vystymo ir marketingo sinergija yra tai, kas suteikia platų požiūrį ir padeda efektyviai ir kryptingai siekti verslo rezultatų. Būtent tai paskatino mus sujungti jėgas bendram projektui ir tikslui – padėti jums įveikti jūsų verslo augimo iššūkius.”

Mes esame ilgalaikis jūsų verslo vystymo partneris – kartu su jumis ne tik kuriame jūsų verslo vystymo strategiją, padėsiančią jums augti ir turėti konkurencinį pranašumą rinkoje, bet ir lydime jus visu strategijos įgyvendinimo laikotarpiu.

Mūsų misija – padėti mažų įmonių vadovams įveikti verslo augimo iššūkius, kartu su klientu išgryninant ilgalaikę jų verslo strategiją ir sukuriant įmonėje kultūrą, kuri padeda šią strategiją įgyvendinti.

Pavadinimas „Efektyvi komanda“ atspindi mūsų siekį – padėti jūsų įmonės žmonėms tapti komanda, kuri veikdama kartu ir siekdama bendro tikslo sukuria geriausią rezultatą.

Lina Svirnelienė

Sveiki, esu patyrusi vadovė, verslo vystymo praktikė ir sertifikuota organizacijų vystymo specialistė. Daugiau nei 18 metų vadovavimo ir verslo vystymo patirtį, sukaupiau dirbdama sparčiai augančiose smulkaus ir vidutinio verslo organizacijose. 

Darbo šiose įmonėse bei savo verslo kūrimo patirtis suformavo požiūrį, kad siekti organizacijos tikslų ir auginti verslą tampa žymiai lengviau, kai vadovai leidžia sau atsitraukti nuo kasdienių darbų ir skiria laiko situacijos įvertinimui ir ilgalaikiam planavimui. Tai patvirtina mano klientų patirtys. Be to, prieš 4 metus pradėjau aktyviai gilintis į personalo procesus (Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA), HR Hint Online, AIHR | Academy to Innovate HR mokymai), todėl drąsiai sakau, jog ilgametė verslo vystymo patirtis, vadovavimo bei personalo srities žinios leidžia man pažvelgti į kiekvieną organizaciją iš verslo, kliento, procesų, vadovo ir žmonių perspektyvos ir lengvai perprasti skirtingose srityse veikiančių organizacijų veiklą.

Prieš keletą metų, supratusi, kad noriu savo patirtimi ir žiniomis dalintis su daugiau nei 1 įmone, pasirinkau laisvosios profesionalės kelią ir šiuo metu padedu skirtingose srityse veikiančioms verslo įmonėms ir NVO organizacijoms įveikti savo verslo / organizacijos vystymo iššūkius.

  • Verslo vystymo strategija
  • Strateginių sesijų moderavimas
  • Verslo procesų išgryninimas / sukūrimas

Įdomu sužinoti daugiau?

Julita Bezarienė

Sveiki, esu sertifikuota (ISM, LiMA, NIMA) tarptautinio marketingo strategė, turinti 6 metų patirtį valdant pasaulinio lygio, lyderiaujančius alkoholio prekės ženklus Lietuvoje, tokius kaip Ballantine’s, Chivas, Aberlour, The Glenlivet, MUMM, bei Perrier Jouet.

Mano išskirtinumas bei stiprybė yra visumos matymas, tai leidžia savo turimas žinias bei patirtį pritaikyti būtent jūsų prekės ženklo ar paslaugos vystymui. Turima patirtis bei žinios leidžia teigti, kad marketingas tai strateginė rolė, kuri geba analizuoti esamas situacijas, rinkas, konkurentus, klientus, identifikuoti naujas galimybes bei visų svarbiausia kurti pridėtinę vertę. 

Marketinge nėra vienos taisyklės, tinkančios visiems todėl mano tikslas yra padėti jums atrasti tai, kas efektyviausiai tinka jūsų prekės ženklui ar paslaugai.

  • Marketingo strategija
  • Prekės ženklo išskirtinumas bei pozicionavimas
  • Marketingo veiksmų planavimas bei rezultatų analizė

Įdomu sužinoti daugiau?

Esate pasirengę pokyčiams įmonėje?