Apie

Aktyviai kaupiu patirtį ir žinias organizacijos vystymo ir personalo valdymo srityse

Patirtis. Verslo praktikė, turinti 18+ metų vadovavimo ir verslo vystymo patirtį, kurią sukaupiau dirbdama skirtingose pozicijose nuo projektų vadovės iki CEO, nuo pardavimų iki verslo vystymo ir HR vadovės, mažose ir sparčiai augančiose įmonėse, kaip samdoma specialistė ir nuosavo verslo savininkė, verslo įmonėse ir nevyriausybinėse organizacijose, lietuviško kapitalo ir tarptautinėse įmonėse, o analitinį mąstymą, poreikį analizuoti ir suprasti vykstančius procesus bei jų tarpusavio ryšius puikiai išlavino studijos VU Fizikos fakultete. Daugiau apie mano patirtį rasite LinkedIn.

Domėjimosi sritis. Dirbdama su komandomis visuomet ieškojau būdų, kaip motyvuoti, įtraukti į tikslų siekimą visus komandos narius, kurti pozityvią, bendradarbiavimu paremtą komandos kultūrą. Tai paskatino mane gilintis į personalo sritį. Gilinimasis į personalo valdymo procesus ir dalyvavimas įvairiuose personalo srities mokymuose suteikė žinių bei papildomus įrankius komandų iššūkiams spręsti. Kai turiu galimybę dalyvauju įvairiuose iššūkiuose, pvz., 2021 m. birželį dalyvavau pirmajame HR hakatone. Čia kartu su naujai suburta  personalo ir kitų specialistų komanda sprendėme įmonės Vinted iššūkį. Kitos sritys, kuriomis domiuosi organizacijos vystymas, strategija ir organizacijos kultūra.

Dirbdama stengiuosi pamatyti visumą ir ieškoti nestandartinių situacijos sprendimų.

Asmenybė. Esu pozityvi, iniciatyvi, vertinu atvirumą bei partnerišką bendravimą ir bendradarbiavimą siekiant verslo tikslų. Dirbdama stengiuosi pamatyti visumą ir ieškoti nestandartinių situacijos sprendimų. Man patinka mokytis ir dalintis žiniomis su kitais žmonėmis, savarankiškai mokausi daugybę metų, tad puikiai suprantu asmeninius mokymosi ir įmonių patiriamus iššūkius ugdymo srityje.

Rašymas. Tai vienas iš mano pomėgių, todėl tinklaraštyje kartą per 1-3 mėnesius rašau straipsnius apie personalo ugdymą, organizacijos vystymą, įmonės kultūrą, strategiją, kt.

Įdomus faktas apie mane. Jau daugiau nei 10 metų mokausi šokti Lotynų Amerikos šokius. Šis pomėgis man padėjo atrasti kitą pomėgį rašymą, taigi, jau daugiau nei 3 metus savo 2 pomėgius apjungiau tinklaraštyje kelionesposokiupasauli.com.

Požiūris

Kalbėdama apie savo paslaugas visada naudoju žodį “mes”, nes sėkmingą rezultatą pasieksim tik partneriško santykio dėka, kai svarbiausi įmonės žmonės – vadovai, savininkai ir kiti darbuotojai – noriai dalinsis įmonės patiriamais iššūkiais bei sudarys galimybes pažinti visos įmonės veiklą.

Esate pasirengę pokyčiams įmonėje?