Apie

Padedu smulkaus verslo įmonių bei nevyriausybinių organizacijų vadovams įveikti organizacijos augimo iššūkius dokumentuodama verslo procesus ir išgrynindama ilgalaikius tikslus

Esu Lina Svirnelienė, verslo konsultantė, patyrusi vadovė ir sertifikuota organizacijų vystymo specialistė. Turiu daugiau nei 18 metų vadovavimo ir verslo vystymo patirtį, kurią sukaupiau dirbdama smulkaus ir vidutinio verslo organizacijose. Savo patirtį esu išsamiai aprašiusi Linkedin paskyroje, tad kviečiu susipažinti ir prisijungti į kontaktus.

Unikalus požiūris – ilgametė verslo vystymo patirtis, vadovavimo ir personalo srities žinios leidžia man pažvelgti į kiekvieną organizaciją iš verslovadovo ir žmonių perspektyvos ir lengvai perprasti skirtingose srityse veikiančių organizacijų veiklą.

Mano tikslas – padėti jūsų įmonės žmonėms tapti efektyvia komanda, kuri veikdama kartu ir siekdama bendro tikslo sukuria geriausią rezultatą.

Jūsų organizacijos vystymo partnerė

Viso bendradarbiavimo metu – klientas ir aš – esame komanda, siekianti bendro tikslo.

Dirbti neturint aiškaus ilgalaikio plano, aprašytų verslo procesų įmanoma, bet tuomet reikia susitaikyti, kad tai vyks nuolatiniame bėgime ir "gaisrų gesinimo" režime.

Kodėl pasirinkau dirbti su smulkaus verslo arba mažomis organizacijomis? Ilgą laiką dirbau mažose sparčiai augančiose įmonėse ir suprantu šių organizacijų patiriamus verslo vystymo, komandos motyvavimo iššūkius. Dirbti neturint aiškaus ilgalaikio plano ir aprašytų verslo procesų įmanoma, bet tuomet dirbti nuolatiniame gaisrų gesinimo režime ir tarsi kažką vejiesi. Dirbti tampa žymiai lengviau, kai  leidi sau atsitraukti nuo kasdienių darbų ir skiri laiko situacijos įsivertinimui ir ilgalaikiam planavimui. Tai patvirtina mano ir mano klientų patirtys.

Esu čia, kad padėčiau jums įveikti organizacijos augimo iššūkius.

Įdomu sužinoti daugiau?

Dirbdama su klientu siekiu pamatyti visumą ir ieškoti nestandartinių situacijos sprendimų

Asmenybė. Esu pozityvi, iniciatyvi, vertinu atvirumą bei partnerišką bendravimą ir bendradarbiavimą siekiant verslo tikslų. Dirbdama su klientu analizuoju situaciją, siekiu  suprasti, kas ją įtakoja, pamatyti visumą ir ieškoti nestandartinių situacijos sprendimų.

Personalo valdymo sritis. Personalo valdymo temą išskyriau dėl keleto priežasčių. Pirmoji –  aktyviai gilintis į personalo valdymo temą pradėjau prieš 4 metus – baigiau  Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) bei HR Hint Online organizuojamus personalo valdymo procesų mokymus. Supratusi, kad čia man rūpimos temos  buvo atskleidžiamos per siaurai, papildomai pabaigiau keletą AIHR | Academy to Innovate HR programų. Antroji – jau PVPA mokymuose supratau, kad personalo valdymo temos su manimi buvo nuo mano darbinės karjeros pradžios, o mokymai tik suteikė pavadinimus ir sudėjo trūkstamus taškus ant „i“. Trečioji – visų personalo mokymų metu įgytos teorinės žinios ir jų praktinis taikymas dosniai papildė mano sukauptos patirties bagažą, todėl drąsiai akcentuoju savo unikalų požiūrį į kiekvieną organizaciją.

Keletas įdomių faktų. 5+ metus rašau tinklaraštį apie pomėgį šokti Kelionės po šokių pasaulį, o 2022 m. vasarą kartu su Agne Ignotiene pradėjome kurti tinklalaidę  Apie tikslus ir žmones.

Organizacijos vystymas

Esate pasirengę pokyčiams įmonėje?